, 21kB

H+A ECO CZ (logotyp, vizuální styl, web)

Tvorba logotypu, merkantilních tiskovin a internetové prezentace společnosti H+A ECO CZ. Tedy kompletní vizuální tvář firmy v oblasti čištění odpadních vod, ekologického zpracování odpadů a inženýringu. Základní vazbu na přírodu představuje symbol lístku v zelené barevnosti s jasně viditelnou kapkou rosy, evokující čistotu. Tyto dva symboly představují dvě základní hodnoty společnosti.


, 21kB

HARFASPORT (logotyp, vizuální styl, inzerce)

Nové logo, na které navazovala i tvorba kompletního vizuálního stylu společnosti, jež zahrnovala: tiskovou inzerci, internetové stránky, navigační systém i grafické řešení exteriérů prodejny v Praze na Harfě. Společnost Harfasport nabízí vše pro lyžaře (včetně běžeckého lyžování), snowboardisty i cyklisty.


, 21kB

M.L.S. HOLICE (nový firemní časopis)

Na světě je druhé číslo časopisu ROTOR, firemního zpravodaje společnosti M.L.S. Holice, spol. s r. o. jehož grafický návrh, sazbu a tisk jsme stejně jako u prvního čísla produkovali. Cílem publikace je informovat zaměstnance i obchodní partnery o dění ve společnosti M.L.S. Holice a přinášet náměty i informace z jednotlivých úseků a oblastí činnosti této francouzsko-české společnosti na výrobu alternátorů, jejíž mateřská firma Leroy Sommer je světovým lídrem v oboru.


, 21kB

ICEBREAKER (kolekce tiskových inzerátů)

Nový kalendářní rok, nová kolekce výrobků a s tím spojená nová série tiskových inzerátů pro oblečení novozélandské značky Icebreaker. Oblečení z nejlepší merinové vlny na světě. Icebreaker je ekologické oblečení, které vás opět spojí s přírodou. Filozofií značky Icebreaker je respekt před přírodou, etika a udržitelnost. A kromě toho nezapáchá ani po několikadenním nošení! Nevěříte? Tak to zkuste.


, 21kB

Lázně Teplice nad Bečvou (jarní reklamní kampaň)

„Vydejte se na cestu za zdravím" je motto jarní reklamní kampaně lázní Teplice nad Bečvou. Televizní spot, tisková inzerce, venkovní velkoplošná reklama, direkt mailing, internetová kampaň a sponzoring jsou hlavními prvky komunikačního mixu. Moderní lázně Teplice nad Bečvou poskytují léčebně-relaxační pobyty, množství klasických procedur i originální ájurvédskou péči.


O nás

Agentura WHITE WOLF, s.r.o. byla založena v roce 2000 a své sídlo má v Olomouci. Předmětem činnosti je plný servis v oblasti reklamy a public relations. Nabízíme služby v oblasti grafického designu a vizuální komunikace, public relations, reklamy a marketingu, velkoplošného tisku, venkovní reklamy, reklamních předmětů a brandbuildingu (budování značky). Komunikační aktivity zajišťujeme pro rozmanité klienty lokálního, národního i mezinárodního významu. Tým account manažerů, grafiků, textařů a fotografů se vždy snaží vytvořit takový výsledek, který bude mít pro klienta přínos. Předností je častý a úzký kontakt s klientem. Jen tak, lze skutečně pochopit vzájemné potřeby za účelem dosažení vytčeného cíle.

monitor